UWAGA!!!

Informujemy, że od stycznia 2021 roku dotychczasowa strona internetowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie jest dostępna pod zmienionym adresem: http://www.archiwum.straz.brzozow.pl/

Nowe informacje będą publikowane tylko na nowej stronie internetowej  w domenie ogólnopolskiej gov.pl pod nowym adresem:

https://www.gov.pl/web/kppsp-brzozow

Zapraszamy do zapoznawania się z nowymi informacjami z zakresu ochrony przeciwpożarowej publikowanymi na nowej stronie tut. komendy.

Redakcja strony internetowej KP PSP w Brzozowie.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

11 stycznia 2021 roku na parkingu przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie przeprowadzona została akcja honorowego oddawania krwi, zorganizowana wspólnie przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie przy współudziale Komitetu Społecznego KREWniacy, Klubu Honorowych Dawców Krwi „Strażacki Dar” przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie, Gminy Brzozów i Powiatu Brzozowskiego.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...W grudniu bieżącego roku  strażacy i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie zaangażowali się w akcję charytatywną pod nazwą: "PACZKA DLA DZIECIAKA NA ŚWIĘTA OD STRAŻAKA". Zakupione prezenty dla dzieci przekazaliśmy na ręce koordynatora akcji z Ochotniczej Straży Pożarnej Zimna Woda.

Czytaj więcej...27 grudnia około godziny 4.40 stanowisko kierowania komendanta powiatowego PSP w Brzozowie otrzymało informację o wypadku samochodowym, na drodze wojewódzkiej DW 886, w miejscowości Blizne. Po szybkim dotarciu na miejsce zdarzenia, druhów strażaków z pobliskiej Ochotniczej Straży Pożarnej z Bliznego, potwierdzono zderzenie czołowe dwóch pojazdów osobowych marki Honda i Skoda z uwięzionymi w nich 4 osobami poszkodowanymi. W leżącej na boku Hondzie doszło do pożaru w komorze silnika.